Zanim kupisz kociaka

Prosimy osoby, które chcą nabyć kociaczka w naszej hodowli, aby były naprawdę świadome, że to decyzja na dobre i na złe, na kilkanaście lat, z której wynikają niewątpliwe przyjemności, jak i obowiązki. Kot jest zwierzęciem czystym, łagodnym i spokojnym, ale czasami wymaga opieki weterynaryjnej, zawsze regularnego żywienia, świeżej wody, a także uwagi i towarzystwa swojego opiekuna. Warto również już wcześniej odpowiedzieć sobie na parę istotnych pytań.
Jakiego kota chcesz? Rasowego czy tzw. dachowca? Spokojnego czy pełnego energii łobuza? Kocura czy kotkę? Czy ktoś z domowników cierpi na alergię? Jak zabezpieczę balkon i okna w domu?

Cenę kociaczka na kolanka bądź hodowlanego ustalamy indywidualnie.

Z nowym Właścicielem podpisujemy umowę kupna-sprzedaży sprawdzoną pod względem merytorycznym prawnie tak, aby żadna ze stron nie czuła się pokrzywdzona.

Przyszłemu Opiekunowi udzielamy wyczerpujących informacji o pielęgnacji i żywieniu malucha. Z wszystkimi Nabywcami naszych kociątek chętnie pozostaniemy w stałym kontakcie. Nie jedno jeszcze pytanie będziecie Państwo chcieli zadać, a my chcielibyśmy mieć możliwość śledzenia rozwoju naszych wychowanków. Zastrzegamy sobie prawo do zaniechania sprzedaży bez podania przyczyny.

Każdy kociak zostanie wyposażony w starter karmy, jaką był u nas żywiony, zabawki, żwirek itp.). Kocięta opuszczą nasz dom po ukończeniu minimum 12-go tygodnia życia i nabyciu pełnej samodzielności w żywieniu, utrzymaniu higieny, oraz korzystania z kuwetki. Będą wtedy 2-krotnie zaszczepione przeciw chorobom zakaźnym oraz kilkakrotnie profilaktycznie odrobaczone. Wszystkie kociaki posiadają rodowód, potwierdzający ich rasowość oraz książeczkę zdrowia z udokumentowaną profilaktyką. Opuszczają hodowlę z wszczepionym mikroczipem.

Nie sprzedajemy Kociąt bez rodowodu!